Blog

13.03.2020

Nike Dream Speed 2 Nike Dream Speed 2

Nike wypuściło drugą odsłonę z nowej serii Mercurial „Dream Speed” jako but, który będzie noszony przez niesamowite trio Cristiano Ronaldo, Kyliana Mbappé i Sam Kerr.
Więcej Więcej
09.02.2020

Nike Kinetic Black Pack Nike Kinetic Black Pack

‘Kinetic Black’ pojawia się obok pakietu ‘Future Lab’. Nike ujawnił mroczną rozkosz w postaci kolekcji czarnej kolekcji, zgaś światła w Mercurial, Phantom VNM i Tiempo, które dołączają do oczywiście nowego Phantom VSN II uzupełniając pakiet. Przed Wami nowa definicja ciemności od Nike Football!
Więcej Więcej
04.02.2020

Nike Future Lab Pack Nike Future Lab Pack

Pierwszy ruch Nike Football w 2020 to wypuszczenie Phantom VSN II wraz z resztą pakietu, w którym nastąpi połączenie czerwieni i czerni ze srebrnymi akcentami. Nowy model Phantom VSN II został opisany jako oddzielny news, natomiast w tym skupimy się na opisie całego pakietu. Pierwsza kolekcja Nike przed Wami!
Więcej Więcej
02.02.2020

adidas Mutator Pack adidas Mutator Pack

Ale dzień! Wspaniałe wieści od adidas - błyszcząca aktualizacja kolorów przy wyborze butów a w niej zupełnie NOWY BUT. Witamy nowego Predatora 20, którego dokładnie opisaliśmy newsa wcześniej, natomiast w tym skupimy się na całej kolekcji ‘Mutator Pack’.
Więcej Więcej
31.01.2020

Nike Vapor Edge Nike Vapor Edge

Stworzony z myślą o szybkości: Vapor Edge
Więcej Więcej
31.01.2020

adidas Predator 20 adidas Predator 20

adidas Football 21 stycznia zaprezentował Predator Mutator z DEMONSKIN - całkowicie nową technologią opracowaną w celu zwiększenia przyczepności do piłki i maksymalizacji kontroli.
Więcej Więcej
31.01.2020

Nike Phantom Vision II Nike Phantom Vision II

Nowy rok, a wraz z nim nowa wizja od Nike Football. Zaczniemy od najświeższej wiadomości na temat nowego buta...a jest nim - PhantomVSN! Drugi po pierwszym wydanym tuż po MŚ FIFA 2018. Od ulic São Paulo po grę uliczną w lokalnych miastach całego świata oraz stadionach.
Więcej Więcej
15.11.2019

Piłka adidas Uniforia Piłka adidas Uniforia

Jedność i euforia to dwa kluczowe słowa, z których powstała nazwa nowej piłki od adidas Football na turniej Euro w 2020 roku, czyli adidas Uniforia.
Więcej Więcej
29.09.2019

Nike Mercurial Vapor XIII NJR Speed Freak Nike Mercurial Vapor XIII NJR Speed Freak

Trzymaj się mocno! Jeszcze większe przyśpieszenie i prędkość. Nike Mercurial Vapor XIII NJR „Speed Freak” już dostępne.
Więcej Więcej