addias X Inner Game Pack

26.09.2019
Nadszedł najbardziej wyczekiwany Puchar w Europie - UEFA Champions League. Ekipa adidas z tej okazji wypuściła kolejną super kolekcję tym razem limitowaną, inspirowaną wielkością tych, że rozgrywek. Jeśli czekałeś na coś w postaci złota, to jest ona zdecydowanie dla Ciebie!

Większość ludzi zgodzi się, że w Lidze Mistrzów chodzi o blask świateł, reflektorów, niewiarygodne rozgrywki, a co najważniejsze, chwałę. Czy jest lepszy sposób, aby to uszanować niż zrobić parę butów w kolorze motywu ze złotymi detalami? Jeśli twoja odpowiedź brzmi „nie”, prawdopodobnie jesteśmy na tej samej stronie. Interesującą rzeczą w tym pakiecie są niewątpliwie eleganckie i zapierające dech w piersiach kolory, dlatego nie zajmiemy się szczegółami dotyczącymi technologii, ponieważ są one takie same jak w poprzednich modelach 19.1. Poniżej kilka słów o butkach.

Elegancki wygląd modelu X 19.1 FG. Buty są w większości granatowe ze złotymi detalami, wplecionymi w większość cholewki; tylko kołnierzyk jest jednolicie czarny z odrobiną niebieskiego na pięcie, która go dopełnia. Sznurówki są czarne z elementami szarości, natomiast 3 paski wraz z podeszwa, są złoto-metaliczne. Pod względem funkcji buty są dość podobne do obecnych. Cholewka jest nieco inna, ale ogólny kształt nie został zmieniony a podeszwa jest całkowicie taka sama.

Czy buty z limitowanej kolekcji wywarły na Tobie  pozytywne wrażenie ? Znajdziesz je w sklepie i na ambersport.pl! -> link.do/qnucf

 

Powrót do aktualności