adidas 302 Redirect Pack

20.05.2019
To nie kolejna kolekcja z odsłoną modeli butów w odświeżonej kolorystyce, tylko coś zupełnie nowego od adidasa, coś co na pewno podbije Europejskie boiska i nie tylko...a mowa tu o „adidas 302 Redirect Pack”.

Wykorzystuje srebrny, czarny oraz czerwony, aby podkreślić każdy zwinny design butów i będzie postrzegany przez światowej klasy czołówkę piłkarzy, takich jak Mohamed Salah, Roberto Firmino, Bernanrdo Silva czy Paul Pogba jak i Lionel Messi.

Nowa generacja zwinności! adidas wprowadza Nemeziz 19 i jest on reprezentatywnym modelem kolekcji adidas 302 Redirect a zarazem wznosi futbol i zawodników na wyżyny. Rozwinięty boot został wyposażony w szereg ulepszonych innowacji, oferując zrewolucjonizowaną zwinność i wydajność dla takich graczy jak Roberto Firmino, Bernardo Silva, Moise Kean i oczywiście Lionel Messi.
Debiutując w elektrycznej czerwonej kolorystyce z połyskującą podeszwą w kolorze srebrnym, Nemeziz 19+ ma nową strukturę splotu i kompozycję, dając niespotykane dopasowanie wokół stopy. Technologia Tension Tape oplata teraz stopę nie tylko w okolicach kostek, ale na całej powierzchni śródstopia, maksymalizuje zwinność i przyspieszenie dla szybszej zmiany kierunku, podczas gdy nowy kołnierz w kształcie litery V zapewnia łatwe wejście i idealne owinięcie wokół kostki, które nie ogranicza ruchów. Nemeziz 19+ daje dziką sylwetkę w przeciwieństwie do wszystkiego, co widziałeś wcześniej, bazując na dziedzictwie, które dotychczas stworzył Nemeziz.

Pakiet 302 Redirect wprowadził aktualizację modelu X 19+, który z pewnością przyspieszy jeszcze szybciej. Prócz srebra i błyszczącej czerwonej barwy, X 19+ będzie również wyposażony w zupełnie nową cholewkę, która sprawi, że Twoje wrażenia z X 19+ będą jeszcze lepsze. Adidas zastąpił cholewkę nową tak zwaną X-Layskin. Pozwala ona uzyskać zdecydowanie lepszy bezpośredni kointakt ze stopą, a jednocześnie jest super adaptowalna, oferując uczucie założenej rękawiczki w świeżym, nowym wyglądzie. X-Layskin jest również przezroczysty - i to jest coś, co sprawi, że nowy X 19+ jest jeszcze odważniejszy, co można niemal zobaczyć przez buty.

Predator19 i COPA19 – dwa legendarne modele, również wchodzą w ten doskonałay pack. Jeśli chodzi o aspekty technologiczne, buty nie różnią się niczym od swoich poprzedników. Warto jednak przyjrzeć się odważnej kolorystyce, zwłaszcza jeśli chodzi o Predatory!

Wyczekujemy, że zobaczymy dużo butów z tej właśnie kolekcji, ponieważ Copa America, Puchar Narodów Afryki i Puchar Świata Kobiet zostaną rozegrane tego lata. Spodziewaj się, że gracze, tacy jak Firmino, Salah, Gabriel Jesus i Melanie Leupolz, pokażą swoje umiejętności podczas letnich Mistrzostw.

 

Kolekcja już dostępna w ambersport.pl! pod linkiem bit.ly/2Ei0c8R

Powrót do aktualności