adidas Hard Wired Pack

16.08.2019
adidas Football ujawnił światu Hard Wired Pack, uderzające odświeżenie kolorów dla każdego z czterech linii adidas - Copa, Predator, X i Nemeziz. Gdy piłka nożna powraca w postaci nowego sezonu, Hard Wired Pack założony zostanie na stopach najlepszych graczy na świecie, w tym Paula Pogby, Paulo Dybali, Mohameda Salaha, Leo Messiego i wielu innych.

W nowej kolekcji zobaczysz tradycyjne modele Predator, Copa, X i Nemeziz. Każda z nich posiada zaktualizowany wygląd. Kultowa sylwetka Copy, stworzona dla osób z nieskazitelnym czuciem piłki, teraz ma olśniewającą słoneczną żółć z czarnym logo COPA kontrastującym na pięcie buta. Buty Predator, dla nieustraszonych kreatorów na boisku, będą teraz miały jasnoniebieską cholewkę, w połączeniu z czarnym kołnierzem skarpety i żółtymi błyskami.

Nowy wygląd X, wersja przyspieszająca ruch, została przemieniona w przeszywający błękitny kolor, a logo X na pięcie buta i na czubku korków jest silnie kontrastujące. Natomiast buty Nemeziz, zaprojektowane z myślą o nieoczekiwanym kształcie, teraz od nowa w odważnej, uderzającej kolorystyce- fiolecie z subtelnymi czarno-białymi detalami na logo i ćwiekach adidas. Napisz nam co sądzisz o kolekcji!

Kolekcja Hard Wired Pack dostępna już na ambersport.pl! po kliknięciu w link -> link.do/5KFjF

 

Powrót do aktualności