adidas Mutator Pack

02.02.2020
Ale dzień! Wspaniałe wieści od adidas - błyszcząca aktualizacja kolorów przy wyborze butów a w niej zupełnie NOWY BUT. Witamy nowego Predatora 20, którego dokładnie opisaliśmy newsa wcześniej, natomiast w tym skupimy się na całej kolekcji ‘Mutator Pack’.

To całkiem niezły początek w 2020 roku od adidas. 2 stycznia nowego roku wypuścili kolekcję Shadow Beast w ciemnych kolorach na zimę. Potem dostaliśmy kawałek czystej nostalgii z archiwum Predatora, które dało nam parę dwóch różnych butów stworzonych dla największych kolekcjonerów Predator.

 

Na pierwszy rzut oka nowy wygląd adidas X nie wydaje się wcale taki oryginalny, ponieważ silos przybrał różne odcienie niebieskiego w niezbyt odległej przeszłości. Odważna kolorystyka zastosowana w górnej części, co zobaczymy przy bliższym spojrzeniu ujawnia subtelne szczegóły, które umiejscawiają go wygodnie wśród innych  butów w kolekcji. X dołącza do Nemeziz z kolorystyką „Royal Blue / White / Core Black”, silnie kontrastując z klasyczną czerwienią, czernią i bielą Predator i COPA. Królewski niebieski kolor dominuje nad X, z bielą lśniącą przez cholewkę X-Layskin i trzy paski w przedniej części stopy. Czerń pojawia się na pięcie, i tutaj widzimy najsilniejsze połączenie między X a flagowym pakietem Mutator, Predatorem 20, ponieważ ma również podobnie wykończenie na pięcie. Odwróć X, a zobaczysz tę samą grafikę przesuwającą się po stopie, która jest pokazana przez cały pakiet.

 

Podczas gdy „Mutator Pack” zdominowany jest przez nowego Predatora, adidas korzysta z okazji, aby zapewnić pozostałym liniom kilka dobrych kolorów. Wśród nich jest Nemeziz, który przyjmuje kolor „Biały / Królewski Niebieski”, wykonany w zanikającej grafice przez adaptacyjną cholewkę z taśmy. Jest to wygląd związany z najbardziej subtelną nutą niebieskiego połyskującą przez piętę Predator 20. Cała stopa Nemeziz 19 przybiera jednolity błękit królewski, który rozlewa się na cholewkę, której podstawa jest biała, z niebieskimi liniami wplecionymi również w taśmę. Trzy paski zajmują miejsce na pięcie, tworząc metaliczny niebieski efekt, który łączy je z efektem na podzielonych stopach.

 

Copa, która nabiera smakowitych wibracji Predatora z kolorystyką „Aktywny czerwony / biały / czarny rdzeń”. W Copa 20 widzimy podobną graficzną implementację kolorystyki jak Predatora 20  - nazwy Mutator - z czerwienią dominującą na cholewce, po czym znika w czerni na skarpecie. Biały jest wtedy zarezerwowany dla trzech pasków, jak zawsze z 19 umieszczonymi po stronie wewnętrznej. Stopa widzi następnie tę samą czerwono-czarną mieszankę, która dominuje w górnej części Mutatora Predatora rozłożoną na całej długości. Uzupełnia dominujący wygląd, który mocno podkreśla miejsce Copa w kolekcji „Mutator Pack”.

Kolekcja zawitała już na boiska całego świata. Gracze tacy jak Paul Pogba, Dele Alli, Karim Benzema, Mohamed Salah, Son Heung-Min Roberto Firmino i Paulo Dybala już używają ich jak mało kto i strzelają bramki. Bądź jak oni!!!
Możesz także należeć do rodziny Mutator, ponieważ już teraz możesz kupić wszystkie buty na ambersport.pl! Więc na co czekasz? Zamów już teraz -> link.do/ehltl

Powrót do aktualności