adidas Predator 20

31.01.2020
adidas Football 21 stycznia zaprezentował Predator Mutator z DEMONSKIN - całkowicie nową technologią opracowaną w celu zwiększenia przyczepności do piłki i maksymalizacji kontroli.

adidas Football 21 stycznia zaprezentował Predator Mutator z DEMONSKIN- całkowicie nową technologią opracowaną w celu zwiększenia przyczepności do piłki i maksymalizacji kontroli.
DEMONSKIN to nowa przełomowa technologia dla adidas Football, złożona z teksturowanej warstwy kolców na cholewce Predator 20 Mutator. DEMONSKIN, po latach badań i testów opartych na danych, jest wynikiem zastosowania algorytmu komputerowego do stworzenia całkowicie nowego interfejsu między butem a piłką. Kolce DEMONSKIN zostały wykonane celowo, aby owijać przód i bok buta w formacji, która dopasowuje się do punktów kontaktowych z piłką, łącząc się, aby zapewnić graczom najlepszą kontrolę i czucie piłki, a także sprzyjać podkręceniom podczas uderzenia.

 

Od samego początku projekt Predatora był inspirowany przez najniebezpieczniejsze stworzenia w naturze - symbolizujące silne i dynamiczne tendencje, które but budzi u noszącego, aby dać mu przewagę nad rywalami. Nawiązując do skrajności natury, Predator 20 Mutator widzi kultową sylwetkę buta na nowo wyobrażoną, z uderzającą sylwetką skoncentrowaną na wysokim kołnierzu i niskim kroju z przodu, tworząc ostrą i usprawnioną projekcję.
Ciągle się rozwija, nowy Predator 20 Mutator został zaprojektowany z myślą o maksymalnym ruchu. W silosie znajdują się nowe strefy kontrolne zwiększające podeszwy zewnętrzne, a dodanie wysokowydajnych warstw wtryskiwanych poliamidu pomaga dodatkowo stabilizować ruch. But oferuje konfigurację z dwiema płytkami, która zmniejsza wagę i pozwala na konstrukcję 360, w której górny materiał owija się pod stopą. Ta konstrukcja wraz z kołnierzem Sockfit, który blokuje się i dostosowuje do unikalnych konturów stopy użytkownika, zapewnia anatomiczne dopasowanie do podparcia. Włączenie hybrydowych kołków dodatkowo zwiększa poziom obrotu i przyczepności bagażnika.
Ben Herath, dyrektor projektu adidas Football powiedział; „Kiedy wprowadziliśmy pierwszego Predatora w 1994 roku, zmieniło to grę. Od tego czasu nieustannie przekraczamy granice innowacji w jej konstrukcji, zapewniając, że pozostaje ona w czołówce technologii butów piłkarskich. Predator to coś więcej niż but. Jest to synonim kultowych momentów piłkarskich, noszonych przez mistrzów gry, którzy na swój sposób stali się mitologicznymi postaciami tego sportu”.
Dziedzictwo, które stało się kultowe przez takich mistrzów gry, jak David Beckham , Zinedine Zidane i Steven Gerrard, kontynuuje dziedzictwo nowej generacji graczy. Zupełnie nowy Predator 20 Mutator będzie nosił Paul Pogba, Becky Sauerbrunn, Miralem Pjanić, Tessa Wullaert i inni.

 

Predator 20 Mutator DEMONSKIN zadebiutował już w grze, a także w rękawicach bramkarskich. Wzmocnienie pozycji graczy dzięki zwiększonej kontroli i zwiększonej mocy na prześwitach. 
Nowy model adidas PREDATOR 20 kupisz już na -> link.do/1ymw5

Powrót do aktualności