Kolekcja Nike F.C.

07.03.2019
Za oknami czuć już nadchodzącą wiosnę, co sprawia, że najnowsza kolekcja Nike F.C. jest idealna na najbliższe miesiące. Kolekcja zawiera nowe spodnie treningowe, t-shirt, kurtkę i wiele innych.

Nowa kolekcja Nike F.C. została stworzona dla piłkarzy, którzy nigdy nie przestają myśleć o piłce nożnej i dla tych, którzy żyją i oddychają piłką nożną. Kolekcja została stworzona przez jedne z największych legend Nike, takich jak Ronaldo, Figo i Neymar Jr. Ta współpraca między legendami i Nike pomogła Nike F.C. osiągnąć nowy poziom popularności. Ta nowa kolekcja jest wyjątkowa, ponieważ swoimi wiosennymi kolorami wznosi Twoją odzieżową „stylówkę” na wyższy poziom.

Nike zrobił krok w kierunku mieszanki różu i czerni, ponieważ ich najnowsza odzież i stroje treningowe zawierają bryzgające kolory. Nowa kolekcja Nike F.C. zawiera wszystkie nowe t-shirty, czapki kurtki i wiele więcej. Koszulka ma popularne logo i tekst Nike F.C., a także niesamowitą technologię Dri-Fit, która zapewnia suchość i wygodę. Kolekcja Nike F.C. posiada również nowy zestaw, który łączy w sobie czarno-białą stylistykę kurtki wraz ze spodniami treningowymi. 

Nowe style z pewnością sprawią, że będziesz wyróżniać się na ulicach, w drodze do domu czy z piłką nożną, ponieważ kolekcja Nike F.C. jest stworzona do codziennej piłki nożnej.

Kup i zamów już teraz coś dla siebie z Kolekcji Nike F.C. pod linkiem tutaj.

 

Powrót do aktualności