Nike Dream Speed 2

13.03.2020
Nike wypuściło drugą odsłonę z nowej serii Mercurial „Dream Speed” jako but, który będzie noszony przez niesamowite trio Cristiano Ronaldo, Kyliana Mbappé i Sam Kerr.

Seria Dream Speed zasadniczo zastąpiła charakterystyczną kolekcję CR7 Mercurial z września 2019 r., kiedy to pierwszy projekt kolekcji został wprowadzony w celu zmiany pozycji Kyliana Mbappé, Sam Kerr wraz z Cristiano Ronaldo w ramach szerszego składu wiodących gwiazd Nike Football. Drugi rozdział dostarcza soczystego kawałka letnich wibracji, ponieważ ma zamiar zabrać na boisko w cytrusowej kolorystyce, która wymaga uwagi, na którą zasługują trzej gracze, pracując nad swoją magią.

 

Nike Dream Speed 2

Buty Nike Mercurial Dream Speed 2 mają unikatowe interpretacje prędkości, które będą prezentowane pojedynczo przez kilka kolejnych sezonów. Te liczby w modelu, o co w tym wszystkim chodzi? Właśnie tam jest prędkość światła (299 792 458 metrów na sekundę). Gradientowe kropkowanie na cholewce czyż nie wygląda znajomo? To dlatego, że inspiracja do tego jest zaczerpnięta z kultowej Mercurial Vapor III, a  przejścia kolorów prezentują różne częstotliwości światła.
Podobnie jak w pierwszym rozdziale Nike Mercurial Dream Speed, najnowszy dodatek ma odmienną estetykę w stosunku do standardowego Mercurial, z odświeżonym wyglądem w Mercurial Superfly 7 i Mercurial Vapor 13. Podczas gdy w pierwszej odsłonie prędkości Dream Speed miał dominującą numerację „001” na cholewce, tak w Dream Speed 2 jest schowana, ponieważ umieszcza numerację na wkładce i piętach, pozwalając na pełną dominację kolorystyczną buta.

 

Nike Dream Speed 2

Drugą odsłonę Nike Mercurial Dream Speed 2 znajdziesz pod linkiem -> cutt.ly/2tdDl0H

Powrót do aktualności