Nike Future Lab Pack

04.02.2020
Pierwszy ruch Nike Football w 2020 to wypuszczenie Phantom VSN II wraz z resztą pakietu, w którym nastąpi połączenie czerwieni i czerni ze srebrnymi akcentami. Nowy model Phantom VSN II został opisany jako oddzielny news, natomiast w tym skupimy się na opisie całego pakietu. Pierwsza kolekcja Nike przed Wami!

Nikt nie ma wątpliwości, że głównym motywem pakietu „Future Lab” będzie nowy PhantomVSN II, pierwszy silos nowej generacji dekady, ale ma też mocną obsadę w postaci PhantomVNM, Mercurial i Tiempo wszystkie zostały zaprezentowane w kolorystyce „Future Lab”, która pojawiła się jako pierwsza na boisku w 2020 roku.

 

Mercurial Superfly i odpowiadający mu Vapor przyjmują mocną bazę „Laser Crimson”, podczas gdy zarys loga Nike ma kolor czarny. Występuje niewielka zmiana estetyki, ponieważ na dolnej części pięty nie ma już śladu znanego obecnie nadruku „Mercurial”. Zamiast tego został zastąpiony wzorem gradientu i srebrnym znaczkiem Mercurial.

 

Phantom VNM przybiera mocne podobieństwo do kultowego Nike CTR360 Maestri prawda? Z czerwonym owinięciem się wokół pięty i rozciąganiem bocznej strony, na którym widnieje logo Nike. Czerń następnie zakrywa przednią część stopy, rozciągając się w dół przy środkowej stronie, podczas gdy srebrny Nike jest następnie przeniesiony na stopę, z czerwonymi zakończeniami zakończonymi dopełnieniem wyglądu.

 

Na koniec, Tiempo Legend VIII, który najbardziej różni się w zestawie, z białym owinięciem na pięcie, jak widzieliśmy wcześniej, ostatnio z kolorem „Black / White / Volt”. Ale tak jak w przypadku reszty kolekcji, jest on połączony z czerwienią, która dominuje w przedniej części stopy. Możesz się spodziewać, że wszyscy zakontraktowani gracze Nike zmienią się w pakiet „Future Lab”.
Chociaż butów Nike pojawiło się w wielu wydaniach od rozpoczęcia sezonu 19/20, rozdzielenie modelu Phantom oraz poszczególne wydania Mercurial i Tiempo. Oznacza to, że ta kolekcja sprawia, że każdy silos jest z powrotem w linii, aby uzyskać mocny wygląd na boisku w intensywnej części sezonu.

 

Co sądzisz o pakiecie Nike Future Lab Pack, pierwszej kolekcji w 2020 roku? Znajdziesz ją w naszym sklepie internetowym ambersport.pl!

Powrót do aktualności