Nike Kinetic Black Pack

09.02.2020
‘Kinetic Black’ pojawia się obok pakietu ‘Future Lab’. Nike ujawnił mroczną rozkosz w postaci kolekcji czarnej kolekcji, zgaś światła w Mercurial, Phantom VNM i Tiempo, które dołączają do oczywiście nowego Phantom VSN II uzupełniając pakiet. Przed Wami nowa definicja ciemności od Nike Football!

PhantomVSN II nowej generacji został wypuszczony na rynek w tym miesiącu , dając nam podgląd tego, czego możemy się spodziewać po pozostałej części kolekcji, pojawiając się zarówno w ‘Future Lab’, jak i ‘Kinetic Black’. Podczas gdy ‘Future Lab’ będzie przeważającą kolekcją na boisku, ‘Kinetic Black’ niewątpliwie przyciągnie równą, jeśli nie większą uwagę szerszej grupy zawodników, dzięki eleganckiemu i subtelnemu wyglądowi, oferując zawsze przyjemną estetykę „czarno-na- czarny”. W pakiecie znajdziecie również opalizujący połysk, który odróżnia je od poprzednich kolekcji w kolorach czarnych.
W przypadku Phantom VNM matowe czarne wykończenie podstawy jest połączone z połyskiem na logu Nike, aby podkreślić wyróżnienie, i to przenosi się na całą cholewkę buta, a fioletowy połysk daje efekt oleju- płynny i dominujący. Wygląd ten jest jeszcze bardziej skuteczny dzięki cholewce Flyknit Mercurial, a zarysowany i przycięty Nike znów nabiera blasku, aby nadać mu definicję w ciemności.
Tiempo Legend VIII ma matową czarną przednią część stopy, podczas gdy efekt fioletu - bardziej widoczny tutaj niż w dwóch pozostałych – znajduje się na pięcie, rozciągając się z logiem Nike umieszczonym na górze. 
Wreszcie, dopełnieniem pakietu jest Phantom VSN II, który już widzieliśmy. Jego kinetyczna czerń sprawia, że ​​oleisty połysk na przedniej części stopy, podczas gdy kołnierz Dynamic Fit i pokrycie Ghost Lace zapewniają ładny kontrast. Przesunięty Nike nabiera najbardziej dyskretnego wyglądu, prawie niezauważalny w zaawansowanej przedniej części stopy.
Cudownie ciemne, ale z opalizującym połyskiem, stanowiącym dobrą różnicę.  Możesz wymyślić wszystkie nowe kombinacje kolorów na świecie, ale nic nie uderza tak jak klasyczny czarny. To nie przypadek, że każdy nowy silos zawsze trafia w mroczne cienie.

 

Nowa definicja czerni… kolekcję ‘Kinetic Black’ znajdziesz już na ambersport.pl! Kupisz po kliknięciu w link -> cutt.ly/NrFFuYE

Powrót do aktualności