Nike Phantom Vision II

31.01.2020
Nowy rok, a wraz z nim nowa wizja od Nike Football. Zaczniemy od najświeższej wiadomości na temat nowego buta...a jest nim - PhantomVSN! Drugi po pierwszym wydanym tuż po MŚ FIFA 2018. Od ulic São Paulo po grę uliczną w lokalnych miastach całego świata oraz stadionach.

Od tego czasu jest to popularny silos firmy Nike i pokazał nam już świetne kolory. Nowa wersja zaczyna się od dwóch bardzo różnych wyglądów. Ale zacznijmy od niektórych technologii. Zaznaczymy, że nie wprowadzono żadnych rewolucyjnych zmian, ale spójrzmy na różnice, które opiszemy tutaj. 
Cholewka ma prawie taką samą konstrukcję jak mucha, która zapewnia przyczepność podczas kozłowania piłką. Projekt cholewki ma kilka aktualizacji Swoosh. Został przeniesiony na przód buta po stronie bocznej, a mniejszy wykonany jest po stronie przyśrodkowej. Cholewka jest oczywiście pokryta systemem kontroli wszystkich warunków (ACC), który pomaga w każdych warunkach pogodowych. Pomocna funkcja podczas gry na mokrym i błotnistym boisku. Ghost Lacing System ma również niewielką aktualizację. Wygląda teraz na nieco bardziej udoskonalony, a Nike dodało teraz taśmę, aby ułatwić zakładanie butów. Pojawiło się małe wyżłobienie przy kostce na skarpecie, która została nieco niższa niż ta w pierwszym modelu PhantomVSN. Jeśli spojrzysz na podeszwę, jest dokładnie taka sama. Phantom Vision 2 jest częścią kolekcji ‘Future Lab’ i ‘Kinetic Black’.

 

Znajdziesz je na ambersport.pl pod linkiem -> link.do/gQG5H!

 

Powrót do aktualności