Nike Tiempo Legend 8

06.08.2019
Zobacz zupełnie nowe Nike Tiempo Legend 8, zaprojektowane z zupełnie nowym wyglądem - wykonane w dwóch kolorach.

Najnowsza wersja Tiempo Legend 8, została poddana całkowicie nowej metamorfozie, która ma zapewnić możliwie najlepszy i najdelikatniejszy dotyk w grze. Te cechy zapewnią najbardziej pracowitym graczom warunki do zdominowania ich obszarów na boisku. Być może widziałeś już Sergio Ramosa, Virgila van Dijka, lub Julie Ertz, ale Tiempo Legend 8 uczyni z nich „Legendy jutra”, ponieważ będą siłą nie do powstrzymania.

Najnowszy but piłkarski Nike, Tiempo Legend 8, nie jest czymś, co widzieliśmy wcześniej. Nike wykonało nową cholewkę ze skóry kangura, która jest dobrze znanym elementem nowoczesnej piłki, a innowacyjną konstrukcję z nadrukiem 3D na cholewce o szlifie diamentowym. Ten motyw zapewni fantastyczne i najwyższe czucie piłki.

Cholewka to nie jedyna nowość w Tiempo Legend 8! Nike dodało także mniej więcej nową siatkę Quadfit, którą możemy dostrzec również w popularnym modelu Phantom Vision. Siatka Quadfit jest w zasadzie wewnętrzną warstwą siatki, która otula stopę w bucie, dzięki czemu uzyskujesz możliwą stabilność i bezpieczną pracę w obronie. Aby zapewnić jeszcze lepszą przyczepność w bucie, Nike zastosowało również popularną technologię NikeGrip w podeszwie, która zapobiegnie ruszaniu się stopy w bucie.

Flyknit jest obowiązkowy w butach piłkarskich Nike i nie jest to wyjątkiem w nowym Tiempo Legend 8, ponieważ język na bucie jest wykonany właśnie z Flyknit, który jest podobny do poprzedniego buta Tiempo Legend 7. Obszar Flyknit na bucie zapewnia cyrkulację powietrza, elastyczność i wsparcie, co sprawia, że twoje buty są jeszcze bardziej wygodne, czego nie można porównać, ponieważ nasza stopa i but zostaną scalone w jedno. Wreszcie, Tiempo Legend 8 jest wyposażony w podeszwę Hyperstability - wykonaną z materiału pebax, który został zaprojektowany tak, aby umożliwić Ci poruszanie się i łatwą zmianę kierunku w szybkim tempie.

Premiera linii obejmuje dwa kolory – biały i czarny. Oba kolory dostaniesz na ambersport.pl! pod linkiem -> link.do/GWxII

Powrót do aktualności