Filtry
Cena
Wyczyść filtr
PLN
PLN
Nawierzchnia
Wyczyść filtr
  • Sztuczna trawa
Rodzaj obuwia
Wyczyść filtr
  • Turfy - TF / AG-Pro
Zaawansowanie
Wyczyść filtr
  • półamatorskie
Rodzaj produktu
Wyczyść filtr
  • Buty
Kolor
Wyczyść filtr
  • zielony
  • srebrny
Kategoria wiekowa
Wyczyść filtr
  • dzieci
Kolekcja
Wyczyść filtr
  • Nike Mercurial
Buty ze skarpetą
Wyczyść filtr
  • Nie
Płeć
Wyczyść filtr
  • męskie

Nike Mercurial - wygraj dzięki zawrotnej prędkości

Producenci butów piłkarskich nieustannie konkurują ze sobą na drodze do stworzenia butów idealnych. Czym wyróżniają się korki Nike Mercurial i halówki Mercurial? Ultralekkość i niezwykła szybkość – tak najkrócej można opisać buty z tej serii. Zastosowanie lekkich, materiałów, wąskie kopyto szewskie znane z butów sprinterskich i jeszcze parę innych sztuczek na dobre „odchudziło” buty z tej serii o ładnych parę gram. Uwielbiane m.in. przez Ronaldo buty od swojej premiery na Mistrzostwach Świata w 1998 r. przeszły kilka modyfikacji. Dziś seria Mercurial to kompletna, bogata oferta dla piłkarzy grających na różnych nawierzchniach. Strategiczne rozmieszczenie kołków ma służyć rozwinięciu jak największej szybkości przy równoczesnym zachowaniu doskonałej przyczepności. Jeśli czujesz, że prędkość jest Twoim atutem na boisku, korki Mercurial to doskonały wybór, który pomoże podkręcić Twoje naturalne umiejętności.

 

Halówki Nike Mercurial

Szukasz butów, które sprawią, że zostaniesz królem hali? Koniecznie sprawdź naszą ofertę. Znajdziesz w niej m.in. halówki Mercurial - świetne, lekkie buty piłkarskie stworzone do nawierzchni halowych. Do wyboru masz linię Nike Mercurial Vapor którą Nike zadedykowało Neymarowi (w wersji Pro i Academy) oraz linię Nike Mercurial Superfly. Charakterystyczny dla tej ostatniej jest otulający stopę i łączący ją z dolną częścią nogi kołnierz Dynamic Fit. Halówki Nike Mercurial zarówno z linii Vapor jak i Superfly dostępne są również w rozmiarówce dziecięcej.

 

Lanki Mercurial

Co producent ma do zaoferowania miłośnikom naturalnej nawierzchni? Lanki Nike Mercurial to buty dla ofensywnych zawodników, szukających ultralekkiego obuwia który pomoże im kontrolować piłkę przy dużych prędkościach. Również w tej kategorii butów piłkarskich wybredny zawodnik ma w czym wybierać - znajdziesz w niej lanki Mercurial zróżnicowane pod względem kolorystycznym. Do wyboru starsze modele z serii Vapor i Superfly (w tym rozmiarówka juniorska) oraz najnowsze hity, takie jak Nike Mercurial Vapor 13 Elite NJR. Nowy model jest wyposażony m.in. w obszar Aerotrak w przedniej części buta, wewnętrzną wkładkę amortyzującą z technologią NikeGrip, a całkowita konstrukcja buta oparta jest na przędzy FlyKnit. Dodatkowo producent dorzucił powłokę NIKESKIN dającą większą kontrolę nad piłką oraz wykończenie typu All Conditions Control, ułatwiające grę niezależnie od warunków atmosferycznych. Lanki Nike Mercurial 13 Elite NJR to coś dla najbardziej wymagających.

 

Buty do nawierzchni typu turf

Turfy Mercurial to klasa sama w sobie. Najbardziej zaawansowany model turfów, czyli Nike Mercurial Superfly 6 Elite FG, wyposażony jest w nieduże korki ułożone w kształcie litery V oraz sporą część najnowszych rozwiązań technologicznych od Nike (wspomniane już wykończenie All Conditions Control, cholewkę FlyKnit, kołnierz Dynamic Fit czy stabilizująca stopę warstwa NIKEGRIP). Turfy Nike Mercurial to również spory wybór butów dla poczatkujących zawodników oraz półprofesjonalistów o nieco mniej zasobnym portfelu.