Filtry
Cena
Wyczyść filtr
PLN
PLN
Rozmiar
Wyczyść filtr
 • S
 • M
 • L
 • XL
Rodzaj produktu
Wyczyść filtr
 • Ochraniacze
Rodzaj rękawic bramkarskich
Wyczyść filtr
 • Treningowo-meczowe
Kolor
Wyczyść filtr
 • czarny
 • niebieski/granatowy
 • zielony
 • szary
 • pomarańczowy
 • różowy/fioletowy
 • czerwony
 • biały
Kategoria wiekowa
Wyczyść filtr
 • dzieci
 • dorośli
Płeć
Wyczyść filtr
 • męskie

Ochraniacze

Ochraniacze piłkarskie, to nieodłączny element stroju każdego piłkarza. Istotnym jest, czy jest to sam Lewandowski, czy chłopiec, który marzy o takiej karierze, jaką zrobił jego idol. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom piłkarskich talentów, prezentujemy poniżej ochraniacze znanych marek, do których zalicza się Adidas, czy Nike. Z tymi produktami żaden mecz nie będzie Wam straszny. Prezentowane ochraniacze wykonane zostały z tworzyw najwyższej jakości, co sprawia, że spełniają swoją funkcję w 100%. W wewnętrznej stronie zamontowaną wytrzymałą piankę, która doskonale przylega do nogi, zaś na zewnątrz twardą płytkę, która chroni piłkarza przez niespodziewanymi urazami.

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo różne ochraniacze piłkarskie - same płytki, które chronią jedynie golenie malucha, płytki zintegrowane z ochraniaczem na kostki, jak również płytki, do których ochraniacz na kostkę można przyczepić za pomocą rzepu. Te ostatnie są najczęściej wybieranymi, ponieważ spełniają dwie funkcje jednocześnie. Skoro masz piłkarza w domu, z pewnością zdajesz sobie sprawę, jak trudnym wyborem są ochraniacze do piłki. Każdy piłkarz ma zupełnie inną budowę nogi, zaś w ochraniaczach musi czuć się bezpiecznie i komfortowo. Nie mogą być za ciasne lub za luźne. Podczas meczu ochraniacze piłkarskie stają się częścią nogi, dlatego tak istotny jest ich odpowiedni wybór. Jeśli po raz pierwszy kupujesz ochraniacze i nie jesteś pewien, który model powinieneś wybrać, zgłoś się do nas. Nasi doświadczeni konsultanci udzielą Ci cennych rad, które pozwolą wybrać w naszym sklepie najlepszy dla Twojego bezpieczeństwa i wygody produkt.

 

Dzięki konsultacjom ochraniacze, potocznie zwane “deskami”, nie będą przeszkadzały w grze. Musisz tylko określić czego potrzebujesz. Jeśli podasz wymiary nogi, nasi pracownicy od razu dobiorą ochraniacze piłkarskie, które zintegrują się z goleniami. Pamiętaj - nie ma jednego rozmiaru ochraniaczy. Producenci zdają sobie sprawę, że budowa piłkarza, to rzecz indywidualna. Dlatego też w naszej ofercie możesz odnaleźć różne rozmiary prezentowanego produktu, dzięki czemu nie powinieneś mieć problemu z dopasowaniem odpowiednich ochraniaczy do nogi.

 

Jeśli zastanawiasz się, jaki rodzaj ochraniaczy wybrać, zapewniamy, że zarówno te z ochraniaczami na kostki, jak i te bez nich doskonale trzymają się na nodze. Nie bój się zatem, że wybierając jedynie te bez ochraniacza na kostkę, będą Ci się zasuwać. Jeżeli ochraniacze są idealnie dopasowane do nogi - nie ma takiej możliwości. Przeglądając nasza ofertę, zapewne zauważyłeś, że do ochraniaczy na golenie dołączone są specjalne rękawy kompresyjne. Ich podstawowym zadaniem jest przytrzymanie w odpowiedniej pozycji ochraniacza oraz wspomaganie produktu w amortyzacji uderzenia. Rękawy te wykonane zostały z najwyższej jakości materiału, dzięki czemu nie tylko przepuszczają powietrze, ale przede wszystkim dopasowują się idealnie do kształtu nogi, nie rozciągając się przy tym. W naszych modelach w rękawie znajdziecie Państwo specjalną kieszonkę, która daje pewność, że podczas gry ochraniacz nie wysunie się spod rękawa.

 

Dobrze dopasowane ochraniacze do piłki powinny być praktycznie nieodczuwalne podczas gry.

Jak wspomnieliśmy wyżej, prezentowane produkty, to nieodłączny element stroju piłkarskiego. Bez niego każde kopnięcie przeciwnika może skończyć się niechcianą i bolesną kontuzją. Wiedzą o tym najsłynniejsi piłkarze. Jeśli zatem Twoje dziecko dopiero rozpoczyna przygodę z piłką - nie zapomnij o tym istotnym elemencie.

 

Zapoznaj się z naszą ofertą ochraniaczy. Jeśli się na tym jeszcze nie znasz, możesz dopytać dziecka, jakiego rodzaju produktu potrzebuje. Być może trener, który ma doświadczenie podpowie Wam, które są najlepsze. Jeśli jednak nadal nie będziecie pewni swego, zachęcamy do kontaktu. W naszym sklepie internetowym pracują wykwalifikowani pracownicy, którzy chętnie udzielą Wam niezbędnych informacji. Nie zwlekaj z kupnem ochraniaczy piłkarskich, Bez nich kariera Twojego małego piłkarza może stanąć w miejscu. Pamiętaj również o tym, że oferujemy produkty najwyższej jakości, dzięki czemu masz pewność, że Twojemu małemu zawodnikowi nic nie grozi. Pozwól swojemu dziecku rozwijać marzenia. Niech stanie się drugim Lewandowskim.

 

Adidas czy Nike, których produkty m.in. oferujemy, to firmy, które znają się na rzeczy. Z pewnością nie pożałujesz zakupów w naszym sklepie, a co więcej - będziesz do niego regularnie wracać po kolejne produkty.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą. Jeśli pojawią się pytania - dzwoń lub pisz, chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości.