Zwroty

Masz 30 dni na odstąpienie od umowy zawartej na odległość. Czas liczony jest od daty otrzymania przez Ciebie zamówienia. W ciągu 30 dni musi trafić do nas oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Znajdziesz je tutaj Pobierz. Jeśli nie chcesz lub nie możesz wysłać oświadczenia na przygotowanym przez nas formularzu, możesz to zrobić na dowolnym formularzu odstąpienia od umowy lub na piśmie przygotowanym we własnym zakresie. Podpisane oświadczenie prosimy wysłać drogą elektroniczną na adres zwroty@ambersport.pl lub pocztą na adres:


Sklep piłkarski ambersport.pl
70-340 Szczecin
al. Bohaterów Warszawy 34


INSTRUKCJA ZWROTU

1. Pobierz i wypełnij formularz zwrotu a następnie wyślij go pocztą lub drogą elektroniczą na adres zwroty@ambersport.pl.


2. Odeślij zwracane produkty (wraz z "GRATISAMI" jeżeli były one dołączone do zamówienia) na adres:

Sklep piłkarski ambersport.pl
70-340 Szczecin
al. Bohaterów Warszawy 34

 
Musisz to zrobić nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpiłeś od umowy. Do paczki możesz dołączyć paragon fiskalny/fakturę vat, a także formularz zwrotu - znacznie przyśpieszy to realizację zwrotu płatności na Twoje konto bankowe. 

Wraz ze zwracanym produktem konieczne jest także odesłanie wszelkiego typu "GRATISÓW" jak np. Worek na buty ambersport.pl, są one widocznie na paragonie lub fakturze Vat.

Należy pamiętać że zwrot przyjmiemy wyłącznie, gdy produkt nie był używany, ani nie został w żaden sposób uszkodzony, dotyczy to również oryginalnego opakowania. Zwracany towar należy bezpiecznie zapakować. Nie przyjmujemy paczek wysyłanych w formie "za pobraniem"

3. Zwrotu środków dokonamy nie później niż w ciągu 14 dni licząc od dnia odstąpienia konsumenta od umowy. Informujemy jednak, iż możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia przez konsumenta dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.


Możesz ZA DARMO dokonać zwrotu w naszym sklepie stacjonarnym ambersport.pl, który mieści się w Szczecinie przy alei Bohaterów Warszawy 34.
Wypełnij formularz zwrotu, znajdziesz go tutaj: Pobierz
Przekaż pracownikowi sklepu towar, wypełniony formularz zwrotu oraz paragon lub inny dowód zakupu.

Zwrotu dokonanych przez Ciebie płatności nie dokonujemy na miejscu w sklepie stacjonarnym.

  • Pobierz i wypełnij formularz

    1. Pobierz i wypełnij formularz

  • Spakuj i odeślij zwracane produkty

    2. Spakuj i odeślij zwracane produkty

  • W ciągu 14 dni otrzymasz zwrot gotówki

    3. W ciągu 14 dni otrzymasz zwrot gotówki

Wymiany

Wszystkie towary zakupione w naszym sklepie internetowym można wymienić w terminie do 30 dni od dnia otrzymania przesyłki.

INSTRUKCJA WYMIANY

Wymiana towaru polega na zwróceniu produktów zgodnie z procedurą odstąpienia od umowy zawartej na odległość, która została opisana powyżej (pkt. ZWROTY) i ponownym złożeniu nowego zamówienia.