Nike Euphoria Pack

16.04.2019
Wczoraj rano Nike zaprezentował nowy pakiet „Euphoria Mode”, świeżutką kolekcję butów, która zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu. Zakontraktowani gracze Nike w nowych butach zagrają w półfinale Ligi Mistrzów w 2019 roku, a my ujrzymy je także w finale Copa America i Ligi Narodów UEFA tego lata.

Euphoria - „ uczucie lub stan intensywnego podniecenia i szczęścia” -  emocje goniły mocno w tej części sezonu, a gdy polowanie na trofeum trwa, Nike dopasował nowy zestaw odpowiednich kolorów w serii Mercurial, Tiempo, Phantom VNM i VSN.
Świeży wygląd na lato? Czemu nie, pakiet Nike Euphoria łączy biel z kolorowymi wzorami gradientowymi - pomarańczowy dla Mercurial i Tiempo, niebieski dla Phantom VNM i VSN. Podeszwy każdego buta mają połyskujący wzór, który dopełnia indywidualny wygląd. Wszystkie buty z kolekcji wypuszczone do sprzedaży będą 18 kwietnia 2019 roku.

But Mercurial z pewnością sprawi, że Ronaldo, Mbappe, Sané i reszta drużyny Mercurial rozbłysną podczas ważnych meczów w Lidze Mistrzów, ponieważ wszyscy polują na uczucie Euforii, zdobywając decydującą bramkę.

PhantomVNM w odróżnieniu od Mercurial pojawia się w kolorze niebieskim, który ma wywołać wspomnienia z EURO 2012 kolekcji „Clash Collection” - jedne z najbardziej udanych i uproszczonych, turniejowych butów Nike. Kolekcja „Euphoria Mode” pojawia się jako druga (a w niej Venom) zastępując pakiet „Game Over”, który był noszony przez wszystkich graczy VNM od czasu premiery styczniowej.
Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć przebudzenie Upiorów, takich jak Kane, Rashforda i Mandżukicia podczas ostatnich etapów Ligi Mistrzów.

Od podeszwy w PhantomVSN widnieje kolor biały a od połowy i wraz z końcem skarpety rysuje się kolor niebieski „Racer Blue”. W Phantom VSN i VNM, tak jak w Mercurial Superfly i Vapor rzucono dwa modele w tej samej kolorystyce, ponieważ każdy silos mógł mieć inną kolorystykę, ale dzięki temu co zrobili, wyglądało na to, że Nike będzie miał dwa razy więcej butów na największych imprezach tego lata!

Ostatnim modelem zamykającym ostateczny pakiet startowy Nike sezonu 2018/19 jest Tiempo Legend 7, który przybiera bardziej estetyczny kliniczny wygląd z odrobiną „Total Orange” widniejącym na obszarze pięty.

Kolekcja Nike „Euphoria Mode” już niedługo na ambersport.pl!

Powrót do aktualności